Dárkové poukazy

Dárkový poukaz

900,00 Kč
do unikátního wellness v ČR. Nabízíme soukromí v luxusním prostředí Egypta a Antiky. Dárková poukázka na 1,5 až 3 hod. (délku procedury si vyberte) pro 1 osobu na jednu proceduru. Vybírat můžete ze 4 privátních zón, ke každé můžete využít i společný bazén se slanou vodou. Platnost poukazu je 6 měsíců ode dne prodeje. V naší knize hostů máme krásné...
Dárkové poukazy

Dárkový poukaz pro děti

350,00 Kč
Dárková poukázka na 1,5 - 3 hod. pro 1 dítě ve věku 3 - 15 let na jednu proceduru. Vybírat můžete ze 4 privátních zón, ke každé můžete využít i společný bazén se slanou vodou. Děti do lázní mohou jen v doprovodu dospělé osoby. Platnost poukazu je 6 měsíců ode dne prodeje.
Dárkové poukazy

Občerstvení

100,00 Kč
K proceduře můžete přiobjednat (předplatit) občerstvení. Obdarovaní si pak mohou vybrat z nabídky naší čajovny - kavárny a buď si občerstvení nechat přinést do lázní, nebo si je v klidu vychutnat v čajovně před nebo po proceduře.
Dárkové poukazy

Dárkový poukaz - bazén

300,00 Kč
Dárková poukázka na 1,5 - 3 hod. pro 1 osobu na jednu proceduru -  bazén.  Platnost poukazu je 6 měsíců ode dne prodeje. Dárkové poukazy do unikátního wellness v ČR nabízíme soukromí v luxusním prostředí Egypta a Antiky V naší knize hostů máme krásné recence na pobyt u nás a dokonce jsme i slyšeli: „Zachránili jste mi vztah.“ U nás vypnete a ocitnete...
2 590,00 Kč
Dárková poukázka na 1,5 hod. (2 hod., 3 hod.) pro 1 - 4 os. na pronájem celého areálu egyptských lázní. K dispozici máte 3 privátní zóny a bazén se slanou vodou v soukromém režimu. Dárkový poukaz lze využít pouze v dopoledních hodinách ve všední dny v čase mezi 11 a 15 hodinou. Platnost poukazu je 6 měsíců ode dne prodeje. Rezervaci dělejte minimálně 3...
Dárkové poukazy

Dárkové balení DP

50,00 Kč
Dárkový poukaz si můžete vyzvednout či nechat poslat v dárkovém balení. To obsahuje samotný dárkový poukaz vložený do brožurky, která slovem i obrazem představuje jednotlivé prostory. Obdarovaný si tak, pokud u nás ještě nebyl, může udělat představu o naší nabídce a vybrat si proceduru dle svého uvážení. To vše je pak vloženo do luxusní zlaté obálky s...

Naši návštěvníci

o nás říkají:

Aktuality na našem blogu

Listopadová akce pro 2 osoby v soukromí Skalního chrámu

Na měsíc listopad jsme pro Vás připravili akci ve Skalním chrámu pro 2 osoby. Akce lze využít pouze od pondělí do čtvrtka dle otevírací doby. Cena za 1,5 hod. pro 2 osoby 999,-Kč.

Read more
Aktuality
0 comments
362 views

Mimořádná nabídka Antických a egyptských lázní

Užívejte si celý areál egyptských lázní v soukromém režimu.

Read more
Aktuality
0 comments
13209 views

Antické a egyptské lázně

V památkově chráněné zóně v Plzni Bolevci se nacházejí naše Antické a egyptské lázně, které jsou součástí čajovny RELAX. Výhodou je parkování na nádvoří starobylého statku. Do lázní si můžete nechat přinést občerstvení, které si objednáte v čajovně (čaj, káva, víno, míchané nápoje, limo i pivo). Zvláště lahodně chutná zázvorový nápoj, který doporučujeme pro lepší prokrvení pokožky. Po návštěvě lázní můžete umocnit svůj dojem posezením na terase čajovny nebo uvnitř.

Read more
Aktuality
6448 views
Potřebujete si odpočinout a načerpat energii? Navštivte naše:

Antické a egyptské lázně

V památkově chráněné zóně v Plzni Bolevci se nacházejí naše Antické a egyptské lázně které jsou součástí čajovny RELAX. Výhodou je parkování na nádvoří starobylého statku. Do lázní si můžete nechat přinést občerstvení, které si objednáte v čajovně (čaj, káva, víno, míchané nápoje, limo i pivo). Zvláště lahodně chutná zázvorový nápoj, který doporučujeme pro lepší prokrvení pokožky. Po návštěvě lázní můžete umocnit svůj dojem posezením na terase čajovny nebo uvnitř.

Už pánové Voskovec a Werich v jedné písničce napsali, že „v římské lázni páni blázní“. Nabídka RELAXU dává tušit, proč asi. Na příchozí tu čeká vířivka  a himálajská solná sauna v egyptském chrámu, klasická sauna se solnými panely a pára s vonnou esencí v prostoru v řeckém stylu. Nově i hydromasážní vana v pyramidě, či infrasauna s mořským klimatem a kyslíkem ve skalním chrámu. Vše lze propojit s bazénem se slanou vodou, protiproudem, masážními tryskami a lavicí s perličkou.

Produkt přidán na seznam přání.
Product added to compare.

Otevírací doba

Po - Út    11.00 - 15.00 hod.

St - Ne    11.00 - 22.00 hod.

Prázdninová otevírací doba

Po - Čt     11.00 - 15.00 hod.

Pá - Ne    11.00 - 22.00 hod.

Zavřeno v tyto dny

6.2., 26.3., 23.4., 21.5., 18.6., 16.7., 22.10., 19.11., 17.12.

19.8. - 1.9. DOVOLENÁ

Nepřijímáme platební karty.

Platby pouze v hotovosti, nebo stravenkami a šeky UP, Edenred, Sodexo.

STORNO POPLATKY

Objednávky jsou závazné! V případě, že nezrušíte proceduru 24 hodin před jejím započetím - storno poplatek 500,- Kč, méně než 12 hodin před započetím procedury storno poplatek  800,- Kč (v případě bazénu méně než 12 hodin storno poplatek 200 Kč). Při zrušení pronájmu celého areálu od 72 do 49 hodin před procedurou je storno poplatek 50 % ceny procedury a od 48 hodin a méně před procedurou je storno poplatek 100 % ceny procedury (v případě DP tento propadá). Storno poplatek zašlete na účet 222646042/0600 - do poznámky uveďte telefonní číslo, na které byla udělána objednávka. (§ 1831 odst. 2, Obč. zákoníku 89/2012 Sb.)

Na tomto webu používáme cookies a řídíme se GPDR. Potřebujeme to pro zajištění spolehlivého chodu obchodu.