Dárkový poukaz - bazén

Dárkový poukaz - bazén

Dárková poukázka na 1,5 - 3 hod. pro 1 osobu na jednu proceduru -  bazén.  Platnost poukazu je 6 měsíců ode dne prodeje.

Dárkové poukazy do unikátního wellness v ČR
nabízíme soukromí v luxusním prostředí Egypta a Antiky
V naší knize hostů máme krásné recence na pobyt u nás a dokonce jsme i slyšeli: „Zachránili jste mi vztah.“ U nás vypnete a ocitnete se v pohádce, ze které se nebudete chtít vracet zpět.  Rozmazlování nejen pro vás, ale i vaše rodiče a přátele. Věřte, že všichni budou odcházet spokojení. V našem exotickém prostředí na svoji rozlučku se svobodou nebo párty s přáteli budete rádi vzpomínat.
Délka procedury
300,00 Kč
Není daň

Popis

Pokud nechcete využít některou z našich privátních zón, můžete si přijít zaplavat do našeho bazénu se slanou vodou. Ochuzeni nebudete ani o některé možnosti, které nabízí vířivka - v bazénu jsou na jedné ze stěn masážní trysky v různých výškách, je v něm lavice s perličkou. A kdo si chce plavání trochu a užít a ztížit, může si zapnout protiproud.

Muusíte však počítat s tím, že nebudete v úplném soukromí. Bazén je veřejná zóna, protože je společný pro všechny privátní zóny. Čas od času si tedy k vám může někdo přijít zaplavat z těchto prostor.

Detaily produktu

88 ks

Reviews (0)

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to compare.

Na tomto webu používáme cookies a řídíme se GPDR. Potřebujeme to pro zajištění spolehlivého chodu obchodu.