Egyptský chrám
Medžajové
V Egyptském chrámu kromě hydromasážní vany naleznete místo pro odpočinek s kulatým lůžkem, himálajskou solnou saunu a ještě jedno odpočinkové místo s kopiemi křesel egyptské královny Hetepheres I., matky u nás asi nejznámějšího faraona, stavitele velké pyramidy Chufua (řecky Cheopse). Váš klid a pohodu budou hlídat téměř dvoumetroví Ramzessové.

Z Egyptského chrámu můžete navštívit bazén se slanou vodou. Bazén je veřejná zóna, která je společná pro všechny relaxační prostory, proto je nutné mít plavky

HYDROMASÁŽNÍ VANA S BAREVNOU TERAPIÍ

Vana v Egyptském chrámu
Soukromá zóna!

Lazne-010-editBolí vás záda a není nikdo, kdo by vás namasíroval? Lepšího maséra nad naší hydromasážní vanu nenajdete. Vana v Egyptském chrámu Antických a egyptských lázní má čtyři masážní lehátka, vodopád, barevnou terapii a hudbu. Součástí prostoru Egyptského chrámu je i himálajská solná sauna, jejíž stěny tvoří kamená sůl z pravěkých (prvohorních) moří těžená v Nepálu a Tibetu. O ní si můžete přečíst dále.

 

 

 

 

 

 

Himálajská solná sauna

HIMÁLAJSKÁ SOLNÁ SAUNA

Soukromá zóna!

Naše himálajská solná sauna je první a jedinečná v celém Plzeňském kraji.

Léčivé vlastnosti

Solná sauna vyrovnává ztráty způsobené negativními životními podmínkami a do značné míry zlepšuje mnoho funkcí organismu. Pobyt v sauně uvolňuje fyzicky i psychicky, zlepšuje náladu, zvyšuje odolnost organismmu, očišťuje, detoxikuje, posiluje obranyschopnost, zpevňuje.

Díky užití halitu (z řec. halos - sůl) a mořských solanek se v sauně vytvářejí velmi výhodné podmínky pro haloterapii, čili ionizaci za pomoci soli. Při pobytu v solné sauně vstřebáváme minerály, které se nacházejí v soli jako jsou: jód, brom, vápník nebo hořčík Tyto prvky hrají velmi důležitou roli v prevenci zánětů krku, hrtanu, průdušek, plic a také v prevenci alergií.

Stěny solné sauny jsou obloženy solí nejvyšší kvality, která je speciálně pro nás tříděna ještě v solném dole co do velikosti a barvy, která má rovněž nezanedbatelný vliv na naše zdraví a náladu.

 

 

 Solná terapie v Egyptských lázních

Sprchy - had
Již v Egyptě znali účinky léčby solí. Víte, že když si dáte do rohů místnosti sůl, že vám dokonale vyčistí váš prostor? 
A jaké jsou účinky soli? Sůl kromě chloridu sodného obsahuje minerální prvky, jako jsou jód, bróm, draslík, hořčík, vápník, železo, selen a další. Tyto stopové prvky se díky teplu v sauně uvolňují mnohem intenzivněji a působí na pokožku, jejich vdechováním se zlepšuje činnost sliznic, zklidňují zápaly a otoky. Výrazně zlepšují imunitu buněk.

Ochránce

NĚKTERÉ ÚČINKY DALŠÍ STOPOVÝCH PRVKŮ:

• zmírnění bolesti vazů a svalů, zlepšení prokrvení orgánů

• zlepšení látkové výměny i spalování tuků

• výrazné účinky při onemocnění dýchacích cest, astmatu, zánětech krku a nosohltanu, chronické rýmě, onemocněních trávicího traktu

• blahodárný efekt při neurózách a psychickém stresu, vyčerpanosti a depresích

• zlepšení nemocí krevního oběhu, ischémii a vysokém krevním tlaku

• kosmetické účinky – zpomalování stárnutí kůže

Produkt přidán na seznam přání.
Product added to compare.

Na tomto webu používáme cookies a řídíme se GPDR. Potřebujeme to pro zajištění spolehlivého chodu obchodu.