Antické lázně - Antika 1, 2, 3

Parní kabina

PÁRA S VONNÝMI ESENCEMI

Soukromá zóna!

Parní kabina

Pára čistí pleť, účinně pomáhá bojovat s celulitidou, zrychluje metabolismus, léčí astma, průdušky, chrapot, revmatismus, přetížení svalů a poruchy prokrvení. Pára v antických lázních je obohacena o vonné esence a meditativní hudbu. Společnost vám i tady budou dělat řecké sochy a fontána.

V odpočívárně též najdete dvojlůžko, minibar s chlazenými nápoji a přístroj CRAZY FIT pro uvolnění svalstva.

Z Antických lázní můžete navštívit bazén se slanou vodou v protější budově. Bazén je veřejná zóna, která je společná pro všechny relaxační prostory, proto je nutné mít plavky.

 
 
 
 
FINSKÁ SAUNA S COLORTERAPIÍ A SOLNÝMI PANELY

Soukromá zóna!

Antika-mala-4
Antika-mala-3
Sauna odstraňuje únavu a stres. V kombinaci s barevnou terapií navozuje stav dokonalé harmonie těla i ducha. Přesně tak, jak si to představovali antičtí učenci, pro něž byla taková harmonie tím nejvyšším, čehož mohli dosáhnout. A naše doba se tomuto ideálu čím dál tím víc vzdaluje.

Sauna je doplněna panely z kamenné soli, které zlepšují mikroklima sauny a umožňují vdechovat tělu prospěšné látky.

V odpočívárně najdete dvojlůžko, minibar s chlazenými nápoji a přístroj CRAZY FIT pro uvolnění svalstva.

Z Antických lázní můžete navštívit bazén se slanou vodou v protější budově. Bazén je veřejná zóna, která je společná pro všechny relaxační prostory, proto je nutné mít plavky.

Můžete si podle svých preferencí objednat saunu (v ceníku Antika 2), či páru (v ceníku Antika 3), případně kombinaci obou (v ceníku Antika 1).

 

 

 

 CRAZY FIT MASSAGE


Antika-mala
Součástí sauny a páry je přístroj Crazy Fit Massage.
Antika
NORMÁLNÍ CENA CCA 150,- KČ A PRO VÁS U NÁS ZDARMA!

CRAZY FIT (POWER FITNESS) je prvotřídní zařízení, které přináší nový rozměr do kondičního cvičení. Je určený pro všechny věkové kategorie. Svaly se stahují a reagují ve třech směrech. Výsledkem je neuvěřitelné zlepšení síly a výkonu. Jde o skutečný průlom v kondičním a posilovacím cvičení, protože umožňuje optimálně zatěžovat lidský organismus a přitom minimalizovat nadměrné nárazy, dopady, zatížení. Gravitace je tou silou, která přidává zátěž lidskému organismu. Výsledkem je, že tělo překonává daleko větší zátěž při každém pohybu.

Přínos: Zařízení slouží pro rehabilitaci, ale nabízí i masáž celého těla. Dokáže pracovat pasivně se všemi svalovými skupinami těla, snižovat stres snížením hladiny kortisolu v krvi a zvýšením hladiny serotoninu. Zlepšuje krevní oběh a okysličuje krev, což vede ke snižování hladiny toxinů v těle a tím ke snižování projevů celulitidy. Pomáhá v boji proti osteoporóze zvyšováním minerální hustoty kostní tkáně, zvyšuje produkci kolagenu, což zase vede k hladší pokožce.

Product added to compare.

Na tomto webu používáme cookies a řídíme se GPDR. Potřebujeme to pro zajištění spolehlivého chodu obchodu.