Vana v pyramidě

HYDROMASÁŽNÍ VANA V PYRAMIDĚ

Soukromá zóna!

Vířivka v Pyramidě má čtyři masážní lehátka, využít můžete masážní trysky či perličku. Voda zesiluje příznivé účinky energie pyramidy.

Hodinový pobyt pod pyramidou přináší regeneraci srovnatelnou se čtyřiadvacetihodinovým spánkem v lese.

Léčí psychická onemocnění, je vhodná pri rekonvalescenci, při léčbě všech bolestí hlavy, silné migréně nebo neuralgii.

Tutanchamon
Odpočívárně vévodí replika Tutanchamonova křesla obklopeného sochami dvou služebnic Světla a lůžko v egyptském stylu. Zajímavostí je i zlaté WC, umyvadlo a zrcadlo. Budete si připadat jak v jiném světě.

Z pyramidy můžete navštívit bazén se slanou vodou. Bazén je veřejná zóna, která je společná pro všechny relaxační prostory, proto je nutné mít plavky.

V pyramidě nabíjíme vodu, která má významné účinky na člověka. Více o pyramidální vodě i účincích pyramidy na člověka naleznete níže.

 

Účinky pyramidy

800px-egypt_giza_sphinx_02
V pyramidě můžete prožít řadu pocitů a dosud nepozna­ných zážitků. Také čas vám poběží jinak než všem oko­lo. Tělo se zregeneruje a energeticky vyrovná. Pocit klidu v duši se může dostavit již po dvaceti minutách.

Hodinový pobyt pod pyramidou přináší regeneraci srovnatelnou se čtyřiadvacetihodinovým spánkem v lese. K uvedenému jevu dochází díky produkci zvýšeného počtu minusových iontů, kterých kolem nás v důsledku  znečištění ovzduší stále více ubývá. Klient se po 30 minutách působení pyramidy cítí lépe vyspán než po  celé noci bez působení pyramidy. Nejde tu o delší nebo kratší dobu spánku, nýbrž o regeneraci a lepší  odpočinek.

Příznivá energie pyramidy přispívá lepšímu psychickému i fyzickému stavu.

Pyramida
Pyramida funguje na principu zářiče vibrací. Dokáže  si sama zmapovat a odchytit místa na těle zasažená  nemocí. Ta pak začne "masírovat" vlnami odpovídající­mi frekvencím zdravého organismu. Nastává jakýsi  vnitřní boj dobra se zlem.

Po delším používání pyramidy (tj. 8 až 10 seancí),  lze pozorovat např. zlepšení stavu nervového systému, ustupující bolesti různého druhu a původu. Neuralgie, revmatické bolesti, bolesti hlavy, obvykle ustupují  už po půlhodinové seanci. Nervové napětí se po 40 mi­nutách mění na stav uvolnění a sebeuvědomění. Je viditelný nárůst energie. Podobně je možné vyléčit se  z nespavosti.

Podporuje léčbu páteře a prokrvuje pokožku.

Bylo dokázáno, že nejlepších výsledků se dosahuje při léčbě některých psychických onemocnění, při rekonva­lescenci a léčbě určitých degenerativních chorob. Vý­borného efektu se dosahuje při léčbě všech bolestí hlavy, silné migréně nebo neuralgii.

Harmonizuje všechna energetická centra ( čakry) a tím zpětně působí na tělesné orgány, které jsou na nich energeticky závislé. Dochází k postupnému léčení zdravotních potíží, hubnutí, harmonizaci životních pochodů v těle. Pyramidální energie také ničí bakterie, zvyšuje obranyschopnost organismu a působí revitalizačně.

PYRAMIDÁLNÍ VODA

Jinou molekulární strukturu má i pyramidální voda, jejíž používání má pro lidské tělo nesmírný význam. Voda je svou strukturou podobná vodě, kterou máme v buňkách, takže ji buněčné stěny lépe absorbují. Pyramidální voda je měkčí, tedy vstřebatelnost minerálů ve vodě obsažených je větší. Navíc je tato voda nabita pyramidální energií. Pitím této vody se energie převádí do těla. Pyramidální voda má tedy účinky detoxikační, energetické a výživové. Když uvážíme, že lidské tělo se skládá ze 2/3 z vody a že příjem vody by se měl pohybovat mezi 2 až 3 litry je užívání pyramidální vody velmi účinné. Svou chuť změní nejenom voda, ale i pokrmy, které z této vody připravíte. Například zelenina bude mít výraznější chuť a bude dříve vařená. Z pyramidální vody můžeme upravovat nápoje, pokrmy. Chuť čajů bude intenzivnější a u bylinných čajů se zvýší regenerační a léčivé účinky. Pyramidální vodou se můžeme také omývat, z důvodů vnějších onemocnění na těle např. kožních onemocnění, záněty, popáleniny aj. nebo také jen tak pro regeneraci kůže, vlasů atd. Dále s ní můžeme zalévat květiny, které pak lépe porostou, nebo podávat domácím zvířatům, kterým takto můžete zvýšit jejich vitalitu, nebo jako lék pokud jsou nemocná.

Product added to compare.

Na tomto webu používáme cookies a řídíme se GPDR. Potřebujeme to pro zajištění spolehlivého chodu obchodu.