Anup

SAUNA S MOŘSKÝM KLIMATEM (Slaným vzduchem A OZÓNEM) - TO TU JEŠTĚ NEBYLO!!!

Soukromá zóna!

Při pobytu v sauně se vyplavuje endorfin, hormon štěstí, který podporuje dobrou náladu. I proto má saunování výrazný vliv na tzv. neurovegetativní systém. Finská sauna se tak zaslouží například o to, že se vám následně dobře spí. Saunování také odstraňuje migrénové bolesti, vede k osvěžení a uklidnění, k ústupu tísnivých pocitů, nervozity, neklidu a nechutenství.
Pravidelné saunování také podporuje schopnost k výkonu, a to zejména následující den po saunování. Proto je velmi oblíbené u sportovců. Navíc hormony štěstí, endorfiny, vedou k ústupu některých bolestí kloubů a svalstva nebo dýchacích obtíží.

 

Navíc naše sauna s technologií SeaClima (mořským klimatem a ozónem) je první a jedinečná v celém Plzeňském kraji. Představte si hodinu dýchat čistý kyslík a ještě navíc se solí a dokonale prohřát své klouby do hloubky.

Skalní chrám

V prostředí Skalního chrámu naleznete saunu, jejíž kladné zdravotní účinky jsou doplněny vháněním slaného vzduchu napodobujícího přímořské klima, který je navíc obohacen ozónem (kyslík O2/O3). Terapie, která regeneruje a revitalizuje na buněčné úrovni.

Po pobytu v naší infrasauně se budete cítit nabití energií nejen kyslíku, ale i iontů ze soli. Více o blahodárných účincích soli naleznete na stránce Egyptského chrámu

Odpočívat můžete v houpacích křeslech pod hvězdným nebem, na němž září jedno z nejdůležitějších souhvězdí starého Egypta - Orion.

Ze Skalního chrámu můžete navštívit bazén se slanou vodou. Bazén je veřejná zóna, která je společná pro všechny relaxační prostory, proto je nutné mít plavky.

Produkt přidán na seznam přání.
Product added to compare.

Na tomto webu používáme cookies a řídíme se GPDR. Potřebujeme to pro zajištění spolehlivého chodu obchodu.